خدمات آرمان سلامت

 

1- تخفیف کارت ورزشی آرمان سلامت : 

تخفیف کارت ورزشی آرمان سلامت به صورت سنتی و غیر بانکی بوده و به دارنده کارت این امکان را میدهد , فقط از مراکز استخرها و باشگاهای طرف قرارداد در سراسر کشور تا سقف 50% تخفیف بهرمند شود .

 شرایط دریافت تخفیف کارت ورزشی آرمان سلامت : 

1-این کارت برای عموم به صورت رایگان بوده یعنی نیاز به پرداخت حق اشتراک سالیانه استفاده از خدمات نمی باشد , و فقط     مبلغ 5000 تومان بابت صدور و بسته بندی دریافت میگردد.

2-این کارت در محل شرکت با کارت ملی ارائه میگردد.

3-در صورتی که دسترسی برای تحوبل کارت برای متقاضیان فراهم نباشد , با پرداخت مبلغ 15000 تومان (5000تومان هزینه صدور و بسته بندی + 10000تومان هزینه ارسال ) به محل کار یا درب منزل ارسال میگردد.

4-متضایان با هر شماره ملی یک کارت میتوانند دریافت نمایند .

5-متقاضیان محترم جهت پرداخت هزینه و دریافت غیر حضوری و تحویل درب منزل و محل کار خود میتوانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

 استخرهای طرف قرارداد با تخفیف کارت ورزشی آرمان سلامت 

 تخفیف کارت ورزشی آرمان سلامت - کلیک کنید 

مدیران و کارفرمایان محترم جهت دریافت کارت برای پرسنل و کارمندان محترم خود (شرکتها - موسسات - ادارات -مدارس - دانشگاها و اصناف- واحدهای صنعتی) با تیراژ بالای 1000 عدد با درج نام و لوگو واحد مربوطه به مبلغ هر کارت 2000 تومان با درخواست کتبی و ارایه لیست پرسنل محترم ارائه خدمات میگردد.

 2-تخفیف کارت بانکی آرمان سلامت : 

 تخفیف کارت بانکی آرمان سلامت قابل اتصال به کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب بوده و به دارنده کارت این امکان را میدهد تا از مزاکز طرف قرارداد در سراسر کشور شامل (استخرو سونا - مراکز درمانی و دندانپزشکی - مراکز فروشگاهی - مراکز رستورانی - مراکز اقامتی و..) بدون محدودیت زمانی طی یکسال تا سقف 70% تخفیف بهرمند شود.

هزینه اشتراک و فعالسازی برای یکسال استفاده از مراکز طرف قرارداد مبلغ 49000 تومان برای هر کارت بانکی میباشد .

متقاضیان محترم جهت فعالسازی تخفیف کارت بانکی  میتوانند از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

 مراکز طرف قرارداد با تخفیف کارت بانکی 

 فعالسازی تخفیف کارت بانکی یکساله آرمان سلامت - کلیک کنید