همکاری با آرمان سلامت و کسب درآمد

 

 استخدام کارمند فروش و بازاریاب خانم و آقا 

مجموعه خدمات ورزشی و رفاهی آرمان سلامت اولین مجری و مبتکرطرح کارت تخفیف بانکی (قابل اتصال به کلیه کارتهای عضو شتاب) از کلیه جوانان فعال در زمینه فروش و ارائه خدمات تخفیف کارت بانکی در سراسر کشور کشور به صورت نیمه وقت (10صبح الی 2 بعداظهر) دعوت به همکاری مینماید.

حقوق ثابت 1/300/000+ پاداش+ بیمه

  شرایط استخدام: 

2-تکمیل فرم استخدامی

3-کپی شناسنامه

4-کپی کارت ملی

5-عکس 3*4 به تعداد 2 قطعه (جهت صدور کارت شناسایی و بیمه)

6-فیش واریزی در دستگاه کارتخوان شرکت به صورت حضوری (ویژه مشترکین استان البرز) به مبلغ 10000 تومان جهت دوره آموزش (2ساعت در یک روز مشخص با اعلام قبلی از سوی شرکت)

متقاضیان محترمی که از سایر استانها به غیر از استان البرز (کرج) میباشند جهت واریزی میتوانند  اینجا کلیک نمایند و عکی مدارک را از طریق واتساپ ارسال نمایند و آموزش به صورت غیر حضوری توس کارشناسان شرکت انجام میگیرد.

 پرداخت فیش واریزی استخدامی

  اعطای نمایندگی فعال استانی  

مجموعه خدمات ورزشی و رفاهی آرمان سلامت , اولین مبتکر و ارائه دهنده سرویس خدمات تخفیف کارت بانکی , قابل اتصال به کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب , جهت ارائه خدمات و سرویس دهی هر چه بهتر به مشترکین و متقاضیان در سراسر کشور و بهرمندی از خدمات تخفیف دار بانکی در مراکز طرف قرارداد شامل (استخروسونا - مراکز درمانی و دندانپزشکی - مراکز رستورانی - فروشگاهی - اقامتی و..)  تا سقف 70% تخفیف , ازسراسر کشور نماینده فعال استانی میپذیرد.

متقاضیان محترم برای ارائه خدمات مربوطه در استان مورد نظر جهت ریجستری و فعالسازی کارتهای بانکی مشترکین با حاشیه سود ماهیانه حداقل 20 میلیون تومان , میتوانند با واحد امور قرارداد استانی در تماس باشند .

 شرایط دریافت نمایندگی :   

1-دریافت حداقل 100 عدد اعتبار ریجستری کارت بانکی در شروع همکاری

2-داشتن حداقل 20 متر فضای کاری جهت مراجعه مشترکین و ارائه خدمات

3-داشتن سیستم کامپیوتر یا لب تاب به همراه اینترنت جهت خدمات (ریجستری)

4-داشتن یک خط تلفن ثابت شهری همان استان

  دریافت پنل کاربری - ویژه کار در منزل  

مجموعه خدمات ورزشی و رفاهی آرمان سلامت , کلیه مشترکینی که کارتهای بانکی خود را به سرویس تخفیف دار آرمان سلامت متصل نموده اند, با ارایه پنل کاربری , جهت ثبت نام و فعالسازی کارت تخفیف بانکی مشترک جدید , با گوشی هوشمند و اینترنت , در منزل و محل کار خود از سراسر کشور با درآمد عالی , دعوت به همکاری مینماید .

جهت دریافت پنل کاربری مشخصات خود را (نام و نام خانوادگی - شماره ملی - شماره همراه - استان محل سکونت) به شماره واتساپ ارسال نمایید و یا با واحد پشتیبانی 24 ساعنه  امور مشترکین در تماس باشید .

 

02634533361 - 02634533360 -(واحد مور قرارداد)

 

09105694720 -(پشتیبانی 24 ساعته)

 

09108836680 -(واتساپ)

 

فعالسازی کارت - کلیک کنید 

 ورود به پنل کاربری - کلیک کنید